De MaxiBAS BT508 is een eenvoudig te gebruiken tool voor accu's en elektrische systemen van passagiersvoertuigen te analyseren. Dit systeem is volledig app-based wat inhoud dat er via de Appstore van Apple of Android de bijbehorende Nederlandstalige app gedownload dient te worden.
Extra ten opzicht van de MaxiBAS BT506 is de bijgeleverde VCI (Vehicle Communication Interface). Deze plaatst u eenvoudig in de OBD-poort van het voertuig en geeft u de mogelijkheid om voor 1 automerk een systeem diagnose met AutoSCAN uit te voeren. Wilt u op een later tijdstip nog andere automerken uitlezen? Dan dient u deze merken via de AppStore aan te schaffen. (Bij de BT608 en de BT609 zijn standaard alle merken geïnstalleerd op de bijbehorende hardware.)
De BT508 kan in principe ook gekoppeld worden aan bijna alle MaxiSYS systemen (Neem contact op voor compatibiliteit) en werkt dan in combinatie met de bijbehorende app op het toestel. Echter, de VCI die bij de BT508 geleverd wordt en extra is ten opzichte van de BT508 wordt dan niet gebruikt. Heeft u dus een MaxiSys systeem? Dan kunt u beter de BT506 aanschaffen en niet deze BT508 aangezien u de VCI toch niet nodig heeft.
De MaxiBAS BT508 app geïnstalleerd op een iPhone (Niet meegeleverd)
De MaxiBAS BT508 kan gekoppeld worden aan alle MaxiSys systemen (Niet meegeleverd)
Na het aansluiten van de BT508 op de accu van het voertuig wordt er en een BlueTooth verbinding gemaakt met de app waarmee het systeem in gebruik genomen wordt.
Naast de MaxiBAS BT508 heeft Autel ook de BT506, de BT608 en de BT609 geïntroduceerd. Kijk hier voor een vergelijkingstabel van Autel.
Stap voor stap wordt u begeleid in het voorbereiden van het voortuig om de verschillende accu analyses uit te voeren. De BT508 kan de volgende zaken analyseren:
In de app heeft u de mogelijkheid om te kiezen voor een accu te testen die zich in het voertuig bevindt (Interne voertuig test) of een losse accu te testen (Test buiten het voertuig.) Ook heeft de BT508 een ingebouwde beveiliging tegen omgekeerde polariteit. Heeft u dus per ongeluk de plus en de min kabel omgekeerd aangesloten op de accu dan wordt u hierop geattendeerd door een reeks rode flitsen op de BT508.
De batterij (accu) testfunctie op een iPhone
De starterspanning testfunctie op een iPhone
De generator (dynamo) testfunctie op een iPhone
Originele Autel MaxiBAS BT508 tester met aangesloten accuklemmen
De MaxiVCI V200
Robuuste opbergkoffer
Snelle start handleiding
LEVERTIJD: 1 WERKDAG
GRATIS VERZENDING
BINNEN NEDERLAND EN BELGIË
RUILEN OF RETOURNEREN
BINNEN 14 DAGEN
2 JAAR GARANTIE
OP AL ONZE PRODUCTEN
CERTIFICATEN EN KEURMERKEN
VEILIG EN VERTROUWD WINKELEN