De MaxiIM IM608PRO is een unieke programmeertool voor autosleutels en beschikt ook over een uitgebreide diagnosefunctie. Geavanceerde sleutelprogrammering, systeemdiagnose en servicefuncties zijn gecombineerd in één. De IM608PRO is uitgerust met een XP400 Pro (sleutel-programmeer) en een MaxiFlash (ECU-programmeer) voor een volledige dekking.
Met de extra diagnosefunctie worden snel alle systemen van de auto gediagnosticeerd. Daarmee is de IM608PRO een ijzersterke programmeer- én diagnosetool. Voor aanvang van de werkzaamheden maakt u eenvoudig een scan van de auto. Zodra u klaar bent met de werkzaamheden maakt u nog een scan. De IM608PRO combineert beide scans tot een diagnoserapport. Zo is het voor u én uw klant duidelijk wat de status van de auto was voor en na aanvang van de werkzaamheden.
Bij het plaatsen van uw bestelling worden de gratis producten automatisch toegevoegd aan het winkelwagentje.
Voor een aantal luxe auto's heeft u een uitbreidingsset nodig. Deze IMKPA uitbreidingsset voor de XP400PRO bevat 12 extra adapters die nodig zijn voor sleutel programmeringen bij luxere Audi, Benz, BMW en Volkswagen modellen. De uitbreidingsset kan ook los besteld worden. Bestelt u de set direct mee, dan betaald u €250 ex BTW i.p.v. €275.
De MaxiIM IM608PRO wordt compleet geleverd met onderstaande onderdelen en accessoires.
Tijdens onze tijdelijke aanbieding ontvangt u bovendien een gratis GBOX2, APB112 en een tweede jaar gratis software updates.
LEVERTIJD: 1 WERKDAG
GRATIS VERZENDING
BINNEN NEDERLAND EN BELGIË
RUILEN OF RETOURNEREN
BINNEN 14 DAGEN
2 JAAR GARANTIE
OP AL ONZE PRODUCTEN
CERTIFICATEN EN KEURMERKEN
VEILIG EN VERTROUWD WINKELEN