Autel MaxiCheck MX900-TS
- Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
- Ruilen binnen 14 dagen
Functies
Diagnose
De Autel Diagnose functie is beschikbaar bij de MaxiCheck, MaxiDas en MaxiSys diagnoseapparatuur. Procedures zijn niet bij alle voertuigen en diagnosesystemen gelijk.
Meer informatie over de Diagnose
Onderhoud
Direct toegang tot veelvoorkomende onderhoudsfuncties zoals Reset, Kalibratie, Inlezen, Coderen enz.
Meer informatie over de Onderhoud
TPMS
TPMS functie voor het programmeren en activeren van TPMS-sensoren.
Meer informatie over de TPMS
Gateway Tegoed
Security Gateway credits worden bewaard in deze digitale wallet.
Meer informatie over de Gateway TegoedMeer over Autel MaxiCheck MX900-TS
Met de Autel MaxiCheck MX900-TS kiest u voor een diagnosesysteem met software voor meer dan 70 verschillende automerken. Autel brengt dagelijks software updates uit om de voertuigdekking bij zowel oudere als nieuwe auto's op pijl te houden. De meeste automerken die in Europa gangbaar zijn, worden uitgelezen met de MaxiCheck MX900-TS. Belangrijke ontbrekende merken zijn Aston Martin, Ferrari, McLaren, Rolls Royce en Tesla, deze merken zijn wel ondersteund met de Autel MaxiDAS/MaxiSYS systemen.
Met de TPMS-functie is de MX900-TS ook geschikt voor het programmeren van TPMS-sensoren. Houdt er rekening mee dat voor het programmeren geldt dat alleen Autel MX sensoren geschikt zijn. Voor alle andere werkzaamheden aan het TPMS-systeem, zoals lezen van bestaande sensoren of aanmelden van nieuwe sensoren geldt de beperking niet. U kunt dus ook TPMS-sensoren van andere merken inlezen (mits de sensoren ze zijn voorgeprogrammeerd.)
De Autel MaxiCheck MX900-TS werkt op basis van een tablet met Android 11 besturingsprogramma. Voor het beste gebruikersgemak zijn de verschillende functies met pictogrammen onderverdeeld in het hoofdmenu van het MaxiCheck diagnoseprogramma.
Technische informatie
Productinformatie
SOFTWARE LICENTIE
De Autel MaxCheck MX900-TS wordt geleverd met een software licentie voor 2 jaar.
Het verlengen van de software licentie kost €295 excl. BTW per jaar.
Zonder actieve software licentie zijn niet alle fucnties beschikbaar.
SECURITY GATEWAY LICENTIE
Voor voertuigen met een Security GateWay is er een extra licentie nodig.
Licenties zijn per automerk óf als pakket beschikbaar.
De pakketprijs is €499 excl. BTW per jaar.
>> Meer informatie
50% KORTING BIJ 3 JAAR SOFTWARE LICENTIE
Bestel de Autel MaxiCheck MX900TS met een software licentie van 3 jaar en betaal €147,50 voor het extra jaar software licentie.

Stel een vraag, wij helpen u graag verder!